آرایش ابرو

آرایش ابرو

با شکل دادن به ابرو ظاهر خود را به سطح زیبایی جدیدی می برید. یک خط ابرو خوب باعث ایجاد تفاوت ظریف می شود که بر ظاهر کلی صورت شما تأثیر خواهد گذاشت. برای نشان دادن این اثر، یک صورت ساده را روی یک تکه کاغذ بکشید و ناحیه ابرو را خالی بگذارید. تیم سوریتو با در اختیار گذاشتن اطلاعات کامل از آرایش ابرو، در این مقاله به شما عروس خانم ها کمک می کند تا بهترین مدل ابرو که مناسب مدل صورت و آرایش چشم خودتان است را به سادگی و هوشمندانه انتخاب کنید.

اهمیت ابرو در صورت چیست ؟

وظیفه اصلی ابروها جلوگیری از ریزش عرق، آب و غیره به داخل چشم است، اما برای ارتباطات انسانی و بیان احساسات صورت نیز مهم هستند. معمولا افراد برای زیبایی صورت ابروها را با استفاده از روش های گوناگون اصلاح و آرایش می کنند.

شماتیک ابرو چیست ؟

قسمت جلوی ابرو (تاج ابرو) شما باید با پل بینی شما صاف شود.

قوس ابرو باید حدود سه چهارم از پل بینی فاصله داشته باشد.

دم ابرو باید بعد از قوس آن باریک شود.

ابروهای شما باید مستقیماً از مجرای اشک شما شروع شود. آنها باید در قسمت بیرونی عنبیه شما به اوج خود برسند و همچنین باید از گوشه بیرونی چشم شما در فاصله 45 درجه خاتمه یابند.

شماتیک ابرو

مدل ابرو برای انواع فرم صورت چیست ؟

صورت مربع

اگر یک صورت مربع دارید، ابرو هایی که خیلی زاویه ای یا گرد نیستند، کار آمد است.

صورت گرد

اگر صورت شما گرد است، ابرو های هشتی و رو به بالا بهتر هستند، زیرا زاویه در صورت گرد وجود ندارد که ابرو های زاویه دار می توانند به چهره شما جلوه بهتری بدهند.

صورت قلبی

اگر چهره ای قلبی داشته باشید، ابروهای ضخیم چهره شما را تحت الشعاع قرار می دهند. ابروهای خود را بیش از حد ضخیم نکنید. همه مدل ابرو بجز ابروهای پهن صورت شما را زیباتر می کند.

 صورت بیضی

اگر صورت شما بیضی است، یک ابرو متعادل کلاسیک به خوبی تناسب صورت شما را تضمین می کند. همچنین ابرو های هشتی و رو به بالا مناسب چهره شما نیستند.

مدل ابرو

 

روش های اصلاح ابرو چیست ؟

اپیلاسیون ابرو

اپیلاسیون ابرو را امتحان کنید، چه در خانه و چه در سالن های زیبایی. اپیلاسیون روشی نسبتاً سریع برای شکل دادن به ابروهای شما بدون چیدن است. موهای ریزتر را که بعید است با یک جفت موچین و آینه ببینید را نیز از بین می برد.

در سالن های زیبایی، موم را زیر و بالای ابروهای شما پخش می کنند. سپس با یک پارچه یا نوار کوچک موم زده شده را جدا می کنند. یکی از مزایای اپیلاسیون ابرو این است که ابرو هایتان دیرتر از بقیه روش ها رشد می کند.

اصلاح ابرو با بند

برای شکل دادن ابروها، نخ را نیز می توانید امتحان کنید. با استفاده از نخ می توانید با دقت بسیار بالا ابروهای خود را شکل دهید. یکی از مزایای استفاده از نخ این است که موم می تواند پوست حساس را تحریک کند، اما نخ این حساسیت را برای شما ایجاد نمی کند.

اصلاح ابرو با قیچی و موچین

یکی از راه های درست کردن ابروها، اصلاح کردن آنها با یک جفت موچین و قیچی است. از قیچی بزرگ استفاده نکنید زیرا کنترل قیچی کوچک آسان تر است.

ابروهای خود را به سمت بالا شانه کنید. این حالت ابروهای شما را مرتب می کند و به شما در تعیین شکل طبیعی آنها کمک می کند.

سپس نوک هر موی ابرو را که از بالای ابرو خود بیرون زده است، کوتاه کنید. مراقب باشید! شما نمی توانید آنچه را که بریده اید خنثی سازی کنید.

در مرحله آخر موهای اضافی را بادقت با موچین بکنید.

 اصلاح ابرو                            

پرکننده های ابرو چیست ؟

برای داشتن ظاهر بهتر از مداد ابرو، ژل ابرو، پودر و سایه ابرو استفاده کنید تا ابرو های خود را پر کنید تا آرایش برو زیبایی داشته باشید.

مداد ابرو

قسمت های نازک ابرو را با یک مداد ابرو پر کنید. می توانید مداد ابرو را در فروشگاه های زیبایی یا داروخانه ها پیدا کنید، و باید رنگی را انتخاب کنید که با ابروهای شما مطابقت داشته باشد. اگر یک پرکننده مخصوص ابرو ندارید، می توانید از مداد خط چشم یا سایه چشم استفاده کنید. خیلی پررنگ نکشید، که رد مداد خیلی آشکار می شود.

پودر و سایه ابرو

برای پر کردن بیشتر ابرو، از پودر ابرو و یک برس آرایشی کوچک استفاده کنید. با این کار ظاهری طبیعی ایجاد می شود که ابروهای شما را شکل می دهد. با نگه داشتن مداد یا موچین از قسمت جلوی ابرو (تاج ابرو) تا قوس، به دنبال فضاهای خالی باشید، سپس آنها را با پودر و سایه ابرو پر کنید.

ژل ابرو

از ژل ابرو استفاده کنید تا کنترل بیشتری داشته باشید. ژل های ابرو به طور گسترده ای در دسترس هستند که باعث می شود ابروهای شما زیبا تر به نظر برسد. این ژل ها معمولاً در یک لوله ریمل مانند قرار می گیرند، و شما این ژل را روی ابرو خود استفاده می کنید. ژل معمولاً شفاف است، اما می توانید ژل رنگی را برای ابرو نیز خریداری کنید.

پودر و سایه ابرو                     مداد ابرو

میکروبلیدینگ ابرو چیست ؟

یک روش جدید زیباسازی ابرو، میکروبلیدینگ کردن آن است. این روش یک تکنیک تتو ابرو است که با استفاده از رسم خطوط ریز و درشت مانند موهای جداگانه و طبیعی در نواحی کم پشت و خالی، ابروها را پرپشت می کند. همچنین میکروبلیدینگ یک روش نیمه دائمی برای ابرو های شما است.

ایمپلنت ابرو چیست ؟

اگر از ظاهر ابروهای خود راضی نیستید و می خواهید یک راه حل دائمی تر داشته باشید، ایمپلنت ابرو (کاشت ابرو) ممکن است نتایج طولانی مدت  را برای ابرو های شما ارائه دهد.

کاشت ابرو یک روش زیبایی است که در دسته عمل های زیبایی و قرینه سازی ابرو ها جای می گیرد، در این روش فولیکول های موهای پشت گوش برای پیوند زدن به ناحیه ابرو انتخاب می شوند. هدف این است که موهای جدید از این پیوندها رشد کنند و ظاهری کامل تر جهت زیباسازی قاب چشمان شما ایجاد کنند.

ایمپلنت ابرو

 

 

اگر در منزل و یا در سالن های زیبایی و آرایشگاه ها، ابرو های خود را زیباسازی کرده اید، تجربه خود را با ما و نو عروسان تیم سوریتو به اشتراک بگذارید.

تیم سوریتو در این مقاله سعی کرده است راهنمای کاملی از آرایش ابرو را در اختیار شما بگذارد، اگر سوالی دارید که به آن پاسخ داده نشده است حتما آن را در کامنت ها برای ما یادداشت کنید.