انواع آینه و شمعدان

انواع آینه و شمعدان

سوریتو در این مقاله قصد دارد انواع آینه و شمعدان را به همراهان خود معرفی نماید بازار آیینه و شمعدان از آینه شمعدان هایی با جنس های مختلف از جمله برنج ، سیاه قلم ، پولی استر، پی وی سی، آلمینیوم، سفال و ... تشکیل شده که هر یک محبوبیت خاص خود را در پیش سلایق مختلف دارند .

 

معرفی آینه و شمعدان نقره :

 آینه و شمعدان نقره

معرفی آینه و شمعدان نقره :

این نوع آیینه و شمعدان سال ها است که محبوبیت زیادی نزد عروس و داماد ها دارد چرا که هم دارای زیبایی منحصر به فردی می باشد و همچنین خرید آن ها در واقع نوعی سرمایه گذاری هوشمندانه برای عروس و داماد به شمار می رود .

اصولا آیینه و شمعدان های نقره ، به دلیل ماندگاری بالایی که دارند نسل به نسل به دیگر اعضای خانواده منتقل می شوند .

اگر قصد خرید آینه و شمعدان نقره را دارید باید حواستان را به نکاتی جمع کنید .

 

فروشگاهی که قصد خرید از آن را دارید دارای پروانه اتحادیه طلا و نقره باشد .

نام کارخانه سازنده بر روی آن ها حک شده باشد .

حتما بعد از خرید فاکتور معتبر دریافت کنید .

معرفی آینه و شمعدان چوبی :

 آینه و شمعدان چوبی

اصولا این نوع آینه شمعدان زیبا و ساده هستند و همچنین اکثر شان دارای رنگ فندقی می باشند که این موضوعات باعث شده است علاوه بر سفره عقد بعدا از این آینه در دکوراسیون منزل نیز استفاده شود و به همین دلیل بسیاری از عروس داماد ها به دنبال خرید آیینه و شمعدان چوبی بروند .

توجه داشته باشید که بعضی از مدل های آینه شمعدان چوبی ، کشو و کنسول دارند که خب به نسبت برای خانه های بزرگ کاربردی تر هستند و می توانند زیبای خاصی را به دکوراسیون منزل شما ببخشیند .

معرفی آینه و شمعدان کریستالی :

 آینه و شمعدان کریستالی

متاسفانه این نوع آیینه و شمعدان ماندگاری چندان زیادی ندارد ، چرا که نگهداری از آن ها سخت است و امکان شکستن و لب پر شدن آن ها بسیار بالا است .

آینه شمعدان های کریستالی ، مدل های ببسیار زیاد و زیبایی منحصر به فردی دارند اما متاسفانه قیمت بسیار بالایی دارد و مدل های برشدار آن ها بسیار سنگین وزن و شکننده تر هستند .

معرفی آینه و شمعدان برنز :

 آینه و شمعدان برنز

آیینه و شمعدان های برنزی مقاوم ترین آینه شمعدان به شمار می روند که اصولا به رنگ تیره هستند و از این رو نگهداری از آن ها ساده است . این نوع آینه شمعدان وزن زیادی دارند و تا سال های سال برای شما باقی می مانند و تیره بودنشان باعث می شود که نیاز به مراقبت های خاصی نداشته باشند .

 

نوع رو میزی یا دیواری آینه شمعدان های برنزی جای کمتری را اشغال می کنند.

سایر انواع آینه و شمعدان های خاص :

آینه شمعدان های خاتم کاری و یا مینا کاری شده ، فیروزه و یا سفالی جز آینه شمعدان های خاص به شمار می روند که استفاده از آن ها زیاد در سر سفره عقد مرسوم نیست اما خب با توجه به سلیقه شما می توانند زیبایی منحصر به فردی به سفره عقد یا دکوراسیون منزل شما ببخشند .

گر قبلا آآینه و شمعدان را تهیه کردید، با ما و نوعروسان سوریتو تجربه خود را به اشتراک بگذارید.

تیم سوریتو در این مقاله سعی کرده است راهنمای کاملی ازآآینه و شمعدان را در اختیار شما بگذارد، اگر سوالی دارید که به آن پاسخ داده نشده است حتما آن را با ما درمیان بگذارید.

 


آینه و شمعدان دکوری آرت کن

خرید از فروشگاه دیجی کالا آینه و شمعدان دکوری آرت کن 

 

آینه و شمعدان برنجی 

خرید از فروشگاه دیجی کالا آینه و شمعدان برنجی

 

          

 آینه و شمعدان فیروزه کوبی

 

خرید از فروشگاه دیجی کالا                 آینه و شمعدان فیروزه کوبی